ikona zabieg 15b

Kosmetologia

Dermatologiczny resurfacing skóry

Kwasy dermatologiczne do tej pory wykorzystywane były w celu pilingu skóry. Obecnie dzięki rewolucyjnej formule pHformula mamy do czynienia z całokształtem przemian zachodzących zarówno w powierzchownych jak i głebokich warstwach skóry. Celowe pobudzenie odnowy komórkowej oraz stymulacji procesów regeneracji i naprawy skóry prowadzi do remodelingu czyli przebudowy skóry. Uzyskany w ten sposób spektakularny efekt obserwujemy w postaci redukcji niedoskonałości oraz oznak starzenia. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, zdrowsza i promienna odzysując równocześnie swoje prawidłowe funkcje.

Wszystkie preparaty do resurfacingu skóry pHformula zawierają unikalny kompleks dystrybucyjny PH-DVC COMPLEX o charakterze nośnika oraz promotora przenikania substancji aktywnych oraz kwasów i uwalniania ich w skórze. Gwarantuje to bezpieczeństwo i wielostronne korzyści terapeutyczne.

Zabiegi są zawsze indywidualnie dobrane przez specjalistę tak, aby zaplanowana terapia była skuteczna w danym problemie skóry.

Korzyści terapeutyczne

A.G.E. solution

Intensywny zabieg przeciwstarzeniowy. Napina i wygładza skórę, bardzo intensywnie odmładza i przebudowuje skórę.

C.R. COMPLEX solution

Specjalistyczna terapia skóry wrażliwej i naczyniowej oraz z objawami trądziku różowatego. Zabieg o intensywnym działaniu anti-redness redukujący zaczerwienienia, działa przeciwzapalnie i łagodząco. Wpływa na uszczelnienie ścianek naczyń krwionośnych, uszczelniając je powoduje zmniejszenie ich widoczności.

A.C.N.E. solution

Zabieg o działniu intensywnie przeciwtradzikowym. Reguluje pracę gruczołów łojowych, oczyszcza, likwiduje stany zapalne, wpływa na redukcję widoczności blizn i przebarwień potrądzikowych.

M.E.L.A. solution

Terapia przywracjąca jednolity koloryt skóry i redukująca przebarwienia. Wykazuje silne dziłanie rozjaśniające jak również odmładzajace i przeciwstarzeniowe.

V.I.T.A. C solution

Zabieg o natychmiastowym działaniu rozjaśniającym, odświeżającym i rozświetlającym i napinającym skórę. Wpływa na ujednolicenie kolorytu skóry, zapobiega objawom fotostarzenia skóry, likwiduje szarośc i matowość skóry wpływając na poprawienie jej zdrowego i pełnego blasku wyglądu. Zabieg polecany jako tzw. bankietowy, przed ważnym wyjściem. Zabieg V.I.T.A. C solution może stanowić dodatkowy etap podczas pozostałych zabiegów z użyciem kwasów pHformula.

Każdy z zabiegów wykonuje się w seriach kilku zabiegów od 3 do 5 w zależności od potrzeby terapeutycznej skóry w odstępach co 2 tygodnie.