ikona zabieg 21b

MezoBotox

Mezobotox / Botox-lift

1. Opis zabiegu:

Mezobotox inaczej botox-lift to połączenie mezoterapii igłowej i toksyny botulinowej. Dzięki tej metodzie powstaje mieszanka witamin, kwasu hialuronowego , mikroelementów i aminokwasów w połączeniu z rozcieńczoną toksyną botulinową. MezoBotox może być stosowany na dużej powierzchni skóry twarzy, dekoltu czy szyi. MezoBotox sprawia , że skóra jest nawilżona, odżywiana i ulega regeneracji.

3. Mezobotox – efekty

MezoBotox idealnie poprawia wygląd skóry. Po zabiegu skóra jest nawilżona, ujędrniona i wypoczęta. Na pierwsze efekty trzeba czekać koło 6 – 10 dni. Naturalny efekt wygładzenia drobnych zmarszczek oraz efekt regeneracyjny skóry utrzymują się około 6 miesięcy.
Po okresie pół roku pomimo tego, że zmarszczki zaczynają być ponownie widoczne jednak MezoBotox sprawia, że skóra wygląda dużo lepiej. Dzieje się tak dzięki witaminom, aminokwasom i kwasowi hialuronowemu, które odbudowują i odżywiają skórę.

3. Zalecenia po zabiegu

MezoBotox jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. Po zabiegu niemal natychmiast można powrócić do codziennej aktywności. Warto pamiętać, że po zabiegu ze względu na wkłucia nie masować i nie pocierać ww. miejsca przez pierwszą dobę po zabiegu.