ikona zabieg 13b

Nici liftingujące

Aptos metody & nici

Aptos to kombinacja specjalnych, estetycznych nici oraz metod ich implantacji, opracowana w 1996 r. przez dr Marlena Sulamanidze, a następnie sukcesywnie rozwijana przez dr George’a i Konstantina Sulamanidze. Nici występują w postaci rozpuszczalnego lub stałego szwu i są wykorzystywane do liftingu, konturowania (modelowania) i rewitalizacji (wzmacniania tkanek) twarzy i ciała. Lifting przy zastosowaniu nici Aptos to popularna procedura odmładzania twarzy i ciała, oraz poprawy jakości skóry bez interwencji chirurgicznej, niosącej ryzyko bliznowacenia. Procedury Aptos nazywane są minimalnie inwazyjnymi z minimalnym okresem rekonwalescencji.

Zalety zabiegów Aptos:

 • Minimalnie inwazyjne procedury
 • W znieczuleniu miejscowym
 • Krótkotrwały zabieg
  (15 – 20 min.)
 • Natychmiastowe rezultaty
 • Minimalny okres rekonwalescencji
 • Wzrost nowego kolagenu
 • Zwiększenie mikrokrążenia
 • Długotrwały efekt

Visage Excellence

Visage Excellence to uniwersalne, rozpuszczalne nici z wielokierunkowymi wypustami. Każda sekwencja wypustów zlokalizowana jest w kierunku przeciwnym do poprzedniej. Specjalnie zaprojektowane wypusty po zaimplantowaniu powodują lepsze napięcie i podtrzymanie tkanek. To unikalne rozwiązanie zwiększa siłę uniesienia, liftingu. Metoda Visage Excellence może być stosowana do liftingu i odmłodzenia twarzy i szyi. Efektywnie zaprojektowane nici liftingują poszczególne obszary zabiegowe dzięki prostej i nieinwazyjnej procedurze. Nici wprowadzane są pod skórę za pomocą tępo zakończonej, zaokrąglonej kaniuli, która pozwala uniknąć dodatkowego krwawienia i obrzęku po zabiegu.

Metoda Visage Excellence to łatwa i szybka metoda liftingu wymagająca jedynie minimalnego czasu rekonwalescencji.

Strefy zabiegowe:

foto1
brwi
foto2
kości policzkowe
– wolumetria
foto3
kości policzkowe – lifting
• linia żuchwy
foto5
okolica podżuchwowa • szyja

Opakowanie

 • P(LA/CL) nić z wypustami USP 2/0, EP 3, 190 mm – 10 szt.
  Zaokrąglona tępa kaniula 20Gx150 mm – 10 szt.
  Kaniula do infiltracji 23Gx80 mm – 1 szt.
  Igła punktowa 18Gx40 mm, prosta – 1 szt.
 • P(LA/CL) nić z wypustami USP 2/0, EP 3, 120 mm – 10 szt.
  Zaokrąglona tępa kaniula 20Gx100 mm, prosta – 10 szt.
  Kaniula do infiltracji 23Gx80 mm – 1 szt.
  Igła punktowa 18Gx40 mm, prosta – 1 szt.

Light Lift Needle

Nici z dwukierunkowymi wypustami umożliwiają, w minimalnie inwazyjny i naturalny sposób, podejść do zmian związanych ze starzeniem się tkanek miękkich. Nici implantowane są do podskórnej tkanki tłuszczowej. Występują w postaci nici rozpuszczalnych jak i nierozpuszczalnych. Light Lift Needle przymocowane są do podwójnej, obustronnie ostrej trójkątnej igły tnącej w środkowej jej części. W wersji Soft Light Lift Needle, nić jest przymocowana do końcówki podwójnej, obustronnie zakończonej łagodnym ostrzem, wydrążonej igły. W wersji Blunt Light Lift Needle, nić przymocowana jest do końcówki podwójnej obustronnej tępo zakończonej kaniuli. Dzięki takiej strukturze lekarz może wykonać korekcję długiego odcinka o nierównych konturach, jak obszar podbródka, czy unieść brwi, przeprowadzając nić podskórnie z jednej strony na drugą, zawracając lub tworząc pętle, bez konieczności całkowitego wykłuwania igły. Zapobiega to u pacjenta „zaciąganiu” skóry w punktach wyjścia wzdłuż całej linii przejścia. Taki lifting tkanek miękkich jest bardzo mocny i niezawodny. Wszystkie manipulacje wykonywane są bez nacięć skóry. Nowy kształt i kontur widoczne są natychmiast po zabiegu, a efekt utrwala się z upływem czasu.

Strefy zabiegowe:

foto1
brwi
foto2
kości policzkowe
foto3 1
“hamak”